Contact Center Applications Administrator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się rozwojem systemów Contact Center poprzez budowanie strategii i wdrażanie nowych rozwiązań tak, aby ułatwić pracę zespołom dbającym o jak najlepszą obsługę klienta Allegro.

  • Zadbasz o wydajność i bezpieczeństwo aplikacji.

  • Zapewnisz dostępność systemów poprzez działania prewencyjne zapobiegające występowaniu awarii.

  • Będziesz odpowiadał za konfigurację aplikacji.

  • Zajmiesz się obsługą zgłoszeń użytkowników w tym obsługą awarii i rozwiązywanie incydentów.

  • Bedziesz realizował prace wdrożeniowe polegające na instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania w ramach istniejących i nowych systemów.

  • Weźmiesz odpowiedzialność za analizowanie procesów i trendy rynkowe, aby móc rekomendować zmiany i usprawnienia.

  • Wraz z klientem wewnętrznym będziesz opracowywał wymagania biznesowe i prowadził procesy RFI, RFP z dostawcami oprogramowania.

  • Przyjmiesz rolę koordynatora licznych zadań i projektów, które będą miały na celu dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań naszych klientów wewnętrznych.

  • Odpowiesz za współpracę z dostawcami zewnętrznymi.

  • Zadbasz o dobrą komunikację z interesariuszami wewnątrz firmy i będziesz dbać o to, żeby zawsze otrzymali potrzebne im wsparcie.

  • Będziesz stale dbał o jak najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Zajmiesz sie przygotowywaniem i utrzymaniem dokumentacji.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem Allegrowych Superbohaterów.

  •  Dbamy, abyśmy wszyscy w Allegro pracowali na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach IT, a towarzyszące nam każdego dnia procesy działały efektywnie i były jak najbardziej przyjazne.

  • Prowadzimy ciekawe projekty, które opierają się na nowinkach technologicznych.

  • Dla nas nie ma problemu, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić. Zbuntowany komputer - zrobione! Kłopoty z siecią - załatwione! Aplikacja odmawia współpracy - nie, nie z nami... Potrzebny nowy system / aplikacja - jasne, na kiedy?

  • Dołącz do nas i razem z nami twórz jedną z najnowocześniejszych technologicznie firm w Polsce.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora systemów Contact Center i/lub Online Community.

  • (Mile widziana znajomość systemów obsługi klienta - Khoros, Medallia, Genesys).

  • Wdrażali i utrzymywali aplikacje dla Contact Center.

  • Mają minimum podstawową znajomość baz danych (pisanie zapytań SQL), sieci, skryptów.

  • Posiadają znajomość zarządzania usługami IT w rozumieniu zasad metodyki ITIL.

  • Rozumieją, jak integruje się współczesne systemy informatyczne

  • Potrafią samodzielnie i efektywnie współpracować z klientem biznesowym

  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy, dbają o szczegóły i są dobrze zorganizowane.

  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania.

  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim w pracy

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!