Product Manager (Salesforce)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się rozwojem jednego z najbardziej innowacyjnych systemów CRM na rynku (Salesforce)
  • Będziesz identyfikował potrzeby naszych użytkowników, przekładał je na rozwiązania, nadzorował ich wdrożenie i mierzył efekty wykonanych prac
  • Twoja praca będzie miała realny wpływ na wyniki działów Commerce i Customer Service
  • Wraz z klientem wewnętrznym będziesz opracowywał wymagania biznesowe i prowadził procesy RFI, RFP z dostawcami oprogramowania
  • Będziesz nieustannie analizował procesy i trendy rynkowe, aby móc rekomendować zmiany i usprawnienia
  • Przyjmiesz rolę koordynatora licznych zadań i projektów, które będą miały na celu dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań naszych klientów
  • Będziesz prowadził współpracę z dostawcami oraz wewnętrznym zespołem developerskim przy użyciu zwinnych metod wytwarzania oprogramowania
  • Zadbasz o dobrą komunikację z interesariuszami wewnątrz firmy i o to, aby zawsze otrzymali potrzebne im wsparcie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem, w którym cenimy jakość, szybkość i precyzję w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów
  • Dbamy o to, by nasi klienci wygodnie pracowali na najnowocześniejszym systemie CRM, który jednocześnie - naszymi rękoma - jest w pełni dopasowany do ich specyficznych potrzeb. Skutecznie rozwiązujemy problemy, z którymi mierzą się nasi klienci
  • Tworzymy procesy do wspierania platformy e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych - działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Każdego dnia tysiące klientów kontaktują się z Allegro, a z setkami firm kontaktują się nasze działy sprzedaży - możesz być częścią tego procesu i wspierać wzrost Allegro
  • A poza tym jesteśmy fajnym zespołem, w którym wszyscy dobrze się czujemy! #TeamChARM #dobrzetubyc

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają rozwiązania i rynek systemów IT dla działów i procesów wsparcia obsługi klienta i sprzedaży
  • Potrafią samodzielnie i efektywnie współpracować z klientem biznesowym
  • Mają doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i zbierania wymagań
  • Skutecznie prowadzą projekty IT (Agile)
  • Wdrażały i utrzymywały aplikacje dla rozwiązań wsparcia obsługi klienta i sprzedaży
  • Mają znajomość systemów CRM
  • Lubią pracować w zespole oraz posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy, dbają o szczegóły i są dobrze zorganizowane
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania

Prześlij nam swoje CV i dołącz do Allegro!