Software Test Engineer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Czuwamy nad jakością produktu rozpoznawalnego wśród milionów użytkowników, opieramy swoją architekturę o mikroserwisy (400+), oraz najnowsze technologie

  • Pracujemy zwinnie, automatyzując testy na każdym poziomie (frontend, backend, performance, security), wspomagając zapewnianie jakości przez testy manualne

  • Pracujemy z frameworkami testowymi takimi jak Protractor, Selenium 3, Geb, RestAssured, Gatling, etc

  • Opieramy implementację frameworków o Javę, JavaScript, Groovy, Python i inne - to Ty wybierasz technologię.

  • Na co dzień współpracujemy z Product Ownerami, projektantami i zespołem doświadczonych developerów

  • Zespół 600 świetnych inżynierów, którzy dotychczas dzielili się wiedzą na setkach technologicznych konferencji takich jak QCon San Francisco oraz New York, Mesos Con (Denver), Devoxx PL, GeeCon PL i Prague, Confitura, Agile By Example, Agile India 2016 (Bangalore), Atmosphere oraz współtworzą bloga allegro.tech

  • Rocznie ponad 100 naszych inżynierów wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), w tym na Velocity NY, GOTOconf, Devoxx, SpringOne. Każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy

  • Docelowa stacja robocza to MacBook Pro 15’’ lub 13’, dwa monitory 24”, oraz wszystkie gadżety których potrzebujesz

  • Aktywnie uczestniczymy w community testerskim, nasi inżynierzy są prelegentami podczas wielu konferencji i meetupów w Polsce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Realną możliwość rozwoju, nauki i mentoring ze strony doświadczonych inżynierów

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

Szukamy testerów, którzy:

  • Mają doświadczenie w pisaniu testów automatycznych.

  • Znają Javę  w stopniu pozwalającym na samodzielne tworzenie testów automatycznych.

  • Mają doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych lub mikrousług.

  • Posiadają zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Mają doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Znają technologie internetowe (REST, HTTP, JSON, HTML)

  • Korzystali z narzędzi do testów wydajnościowych (JMeter/Gatling)

  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!