Product Manager (Consumer Purchase Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • W obszarze Transaction będziesz zajmował/a się procesem zakupowym i płatnościami oraz obsługą pozakupową, m.in. koszykiem, one-click-buy, edycją zamówienia czy zwrotami
  • Współpracując z zespołami deweloperskimi, analitykami danych oraz badaczami dostarczysz innowacyjne rozwiązania na platformie Allegro dla naszych kupujących
  • Razem z naszymi partnerami z działów komercyjnych będziesz współtworzyć nowe produkty i ulepszać już istniejące
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem dla milionów kupujących na Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dzisiaj społeczność Allegro to ponad 21 mln zarejestrowanych kont a nasi klienci kupują ponad 1,2 miliona produktów każdego dnia. Misją Allegro jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi podczas całej podróży użytkownika na platformie Allegro zaczynając od pierwszej wizyty, poprzez zakupy, dostawy czy zwroty.
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie komercyjne w budowaniu i zarządzaniu produktem, który przeszedł cały cykl życia od analizy do komercjalizacji
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce albo innym, pokrewnym dla tego produktu
  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro
  • Umieją określać priorytety w oparciu o dane
  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć