Product Manager (Delivery Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Naszym celem jest, żeby Kupujący na Allegro zawsze mógł szybko odnaleźć swoją ulubioną metodę dostawy i otrzymać paczkę następnego dnia! Realizujemy to poprzez różne działania dedykowane Kupującym i Sprzedającym m.in poprzez projekty Allegro Fulfillment, własną sieć punktów odbioru i maszyn, stałą optymalizację wyboru dostawy na ścieżce zakupowej, optymalizację procesów pozakupowych, jak i usługi logistyczne, w tym narzędzie nadawcze dla sprzedających

  • Będziesz dostarczać nowe elementy projektu poprzez bezpośrednią współpracę  z interesariuszami, zespołami deweloperskimi, analitykami danych, UX designerami, badaczami oraz innymi product managerami

  • Stworzysz procesy i produkty, z których korzysta wiele milionów użytkowników!

  • Testy A/B, badania użyteczności i kontakt z klientem to dla nas codzienność!

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu logistyki, zarządzania produktami i projektami na bardzo dużą skalę

  • Twoje pomysły i propozycje usprawnień będą zawsze z uwagą wysłuchane

  • Staniesz się częścią ambitnej, nowocześnie zarządzanej organizacji, która da Ci możliwość szybkiego rozwoju

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem internetowym

  • Roadmapowanie, ryzyka, zasoby, współpraca z interesariuszami to dla nich codzienność

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane i osiągać wyznaczone cele

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia produktu

  • Rozumieją potencjał i wyzwania wynikające z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro i są gotowe wziąć odpowiedzialność za tworzenie nowych i rozwój istniejących produktów

  • Interesują się logistyką lub mają doświadczenie w pracy w tym obszarze

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć