Product Manager (Customer Experience - Findability)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć pełną decyzyjność związaną z realizacją oraz wykonaniem inicjatywy end-to-end

  • Twoja praca przełoży się na wykonanie strategii całego Business Unitu Consumera

  • Współpracując z zespołami deweloperskimi, analitykami danych oraz badaczami dostarczysz innowacyjne rozwiązania na platformie Allegro dla naszych kupujących

  • Razem z naszymi partnerami z działów komercyjnych będziesz współtworzyć nowe produkty i ulepszać już istniejące

  • Projekty będą charakteryzowały się wysoką ekspozycją m.in. do C-Levelu,

  • Przyczynisz się do realizacji kluczowych celów jednego z najważniejszych obszarów Allegro

  • Będziesz pracował z rozwiązaniami, które kształtują nawyki zakupowe klientów

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem dla milionów kupujących na Allegro

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie komercyjne w budowaniu i zarządzaniu produktem, który przeszedł cały cykl życia od analizy do komercjalizacji

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce albo innym, pokrewnym dla tego produktu

  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro

  • Umieją określać priorytety w oparciu o dane

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć