Technical Project Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz koordynować i zarządzać przekrojowymi projektami w Allegro od strony technicznej

  • Będziesz współpracować z interesariuszami ze wszystkich działów Allegro, głównie z zespołami deweloperskimi ale również z działami sprzedaży, zakupów, prawnym, obsługi klienta, marketingu, reklamy, finansowym, etc.

  • Przygotujesz projekty i plan ich realizacji

  • Zbudujesz multidyscyplinarne zespoły

  • Dostosujesz sposób prowadzenia projektu oraz użytych narzędzi do specyfiki projektu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości prac oraz najlepszych wzorców zarządzania projektami

  • Będziesz monitorować i raportować stopień wykonania zadań oraz proaktywne ostrzegać o ryzykach do osób zlecających wykonanie projektów, w tym do Zarządu Allegro

  • Będziesz utrzymywać aktualny rejestr ryzyk wraz z planami mitygacji

  • Będziesz brał udział w uzgadnianiu i negocjowaniu umów z dostawcami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz prowadził(a) projekty nieszablonowe, ambitne i wymagające elastyczności w podejściu oraz prowadzeniu. Projekty mogą być mocno technologiczne, ale też czysto organizacyjne bądź biznesowe

  • Partnersko współpracujemy z osobami ze wszystkich szczebli organizacji, dzięki czemu bardzo szybko poznasz działanie Allegro

  • Będziesz miał(a) styczność z najnowszymi technologiami IT oraz innowacyjnymi rozwiązaniami

  • Weźmiesz udział w rozwoju i tworzeniu nowych funkcjonalności Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają podstawy i posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (niekoniecznie jako kierownicy projektów). Mile widziane certyfikacje PMI, IPMA, DSDM, Prince2 etc.

  • Posiadają podstawową wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania oraz nowoczesnych technologii używanych w e-commerce

  • Znają podstawy i posiadają doświadczenie w stosowaniu zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (SCRUM, Lean, Agile). Mile widziane osoby z doświadczeniem Product Ownera

  • Potrafią proaktywnie i odpowiedzialnie prowadzić projekty oraz motywować zespoły do osiągania celów

  • Umieją przetworzyć dane na informacje

  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności planowania, potrafią priorytetyzować zadania i działać pod presją czasu

  • Potrafią patrzeć na sprawy z różnych perspektyw

  • Lubią pracować w zespole oraz cechują je ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim w codziennej pracy

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć