Data Analyst (Technology Logistics)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Przeprowadzisz analizy dla obszaru Delivery Experience w Allegro (wybór dostawy na ścieżce zakupowej, dostawa i zwroty w procesie pozakupowym, Smart)
  • Przedstawisz rekomendacje projektowe
  • Zbadasz zachowania klientów w newralgicznym punkcie procesu zakupowego na Allegro
  • Zajmiesz się przetwarzaniem dużych wolumenów danych dla celów analitycznych i raportowych
  • Będziesz współpracować z zespołami developerskimi w celu dobrego opomiarowania usług Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Na co dzień pracujemy z różnymi i naprawdę dużymi zbiorami danych
  • Mamy dużą dowolność w doborze narzędzi do analiz czy też raportowania, ponieważ korzystamy z innowacyjnych narzędzi  (Tableau, Druid, GCP, Spark, Hadoop)
  • Mamy realny wpływ na kształt Allegro - analizy pochodzące od analityków są kluczowym elementem niezbędnym w podejmowaniu decyzji produktowych oraz biznesowych
  • Współtworzymy świat danych - pracujemy w technologii, bezpośrednio z programistami i mamy wpływ na świat danych
  • Praca wymaga od nas ciągłego nabywania nowych kompetencji i rozwoju - przez co uczymy się wciąż nowych technologii ;)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają SQL na bardzo dobrym poziomie (mile widziane HQL, pySpark, znajomość jupyter notebook)
  • Są doświadczone w analizie dużych wolumenów danych
  • Mają doświadczenie w pracy z wieloma interesariuszami i wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Potrafią odpowiednio wizualizować dane (dopasować je do odbiorcy) oraz budować rekomendacje biznesowe
  • Wyróżniają się komunikatywnością, skrupulatnością, dociekliwością

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć