Software Engineer (Big Data Team)

  • Warszawa, Kraków, Masovian Voivodeship, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Projekt jest na wczesnym etapie rozwoju - dołączając do nas teraz będziesz mieć okazję aby istotnie wpłynąć na jego sukces
  • Poszukujemy inżynierów do zespołu zajmującego się zaawansowaną analityką danych dla sprzedających
  • Oferujemy ścieżkę umożliwiającą inżynierom z doświadczeniem zdobycie kompetencji Big Data
  • W Allegro Biga Data jest naprawdę Big (kilka petabajtów danych) - będziesz pracować na naprawdę dużych zbiorach danych, zarówno na naszej wewnętrznej infrastrukturze Big Data, ale też przy wykorzystaniu narzędzi dostarczanych przez Google
  • Dołączysz do otwartego na dyskusje i nowe koncepcje zespołu ekspertów nastawionych na innowacyjne i efektywne rozwiązania
  • Będziesz mieć realny wpływ na końcową funkcjonalność produktu, a także na cały cykl życia swojego kodu: projektujemy, kodujemy, testujemy, wdrażamy i utrzymujemy nasze rozwiązania
  • Używamy najnowszych technologii Open Source (Spark, Airflow, Hadoop)
  • Wdrażamy rozwiązania w chmurze Google Cloud Platform (Dataflow, Cloud Composer, BigQuery)
  • Będziesz mieć możliwość pracy w zespole doświadczonych programistów chętnie dzielących się wiedzą (także publicznie w ramach Allegro Tech)
  • Skorzystasz z budżetów na szkolenia, konferencje oraz książki
  • Będziesz uczestnikiem (a może i prelegentem?) w wydarzeniach wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting
  • Raz do roku możesz skorzystać z możliwości pójścia na Turystykę zespołową

 Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Potrafią i lubią programować w języku Scala, Java lub Kotlin
  • Mają ambicje zdobycia doświadczenia w ekosystemie Big Data (Spark, Hadoop, Hive)
  • Stosują dobre praktyki (clean code, code review, TDD, DDD, CI)
  • Znają podstawy programowania obiektowego i funkcyjnego
  • Sprawnie poruszają się w systemie z rodziny Unix
  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne lub kończą studia (preferowany kierunek informatyka lub pokrewny)
  • Mają pozytywne nastawienie i umiejętności pracy w zespole

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć