Product Manager (Allegro Lokalnie)

  • Poznań, Warszawa, Kraków, Toruń, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

​​​​​​Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz rozwijać z nami Allegro Lokalnie – naszą platformę handlową dla klientów prywatnych

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcji oraz planowaniu rozwoju już istniejących rozwiązań

  • Zadbasz o priorytetyzację pomysłów w taki sposób, abyśmy wdrażali tylko te najbardziej wartościowe

  • Zmierzysz się z przekuwaniem naszych ambitnych celów biznesowych na specyfikacje funkcjonalne

  • Weźmiesz odpowiedzialność za efektywne zarządzanie pracą zespołu developerskiego

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz pracować w jednym z najambitniejszych teamów produktowych w Polsce, którego celem jest, aby Allegro Lokalnie było numerem 1 wśród marketplace C2C w Polsce

  • Współtworząc naszą nowatorską platformę będziesz miał(a) wpływ na miliony użytkowników

  • Uzyskasz dostęp do najlepszych specjalistów w branży i ogromnego e-commerce'owego know-how przez co istotnie rozwiniesz swoje umiejętności

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Będziesz miał dużą autonomię działania

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum dwuletnie doświadczenie w zwinnym zarządzaniu produktem lub zespołem projektowym w obszarze e-commerce / digital

  • Umieją pragmatycznie pracować w środowisku z wieloma stakeholderami z różnych obszarów i poziomów organizacji

  • Potrafią przekonywać do swoich racji używając danych z analiz i badań

  • Nie boją się podejmować decyzji i brać za nie odpowiedzialności

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników i mają UX-owe wyczucie

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć