RPA Developer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Weźmiesz udział w tworzeniu zespołu ds. automatyzacji i robotyzacji procesów w firmie która jest nr 1 w branży e-commerce w Polsce
  • W praktyce dotkniesz “Hiperautomatyzacji” jednego z topowych trendów technologicznych 2021
  • Wesprzesz zespół w priorytetyzacji i realizacji nowych inicjatyw
  • Na co dzień będziesz blisko współpracować z interesariuszami w całej organizacji zarówno po stronie biznesu jak i technologii
  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy - zachęcamy do próbowania nowych rzeczy
  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • Stosujemy Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming
  • Wewnętrzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią
  • Autonomia technologiczna: wybierasz technologię która pasuje do problemu (nie trzeba zgody wszystkich świętych). Ty za nią potem odpowiadasz
  • Dostaniesz od nas laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają jedną z platform RPA (Automation Anywhere, BluePrism, UiPath)
  • Potrafią programować w językach: Python, JavaScript
  • Znają Google API (Spreadsheet, Drive), XML, JSON
  • Posiadają wiedzę na temat rozwiązań API i baz danych MySQL, PostgreSQL
  • Są nastawieni na współpracę i dążą do realizacji celów
  • Nie boją się rekomendować zmian i usprawnień
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez interesariuszy
  • Mają doświadczenie w pracy wykorzystując metodyki “zwinne”
  • Znają język angielski na poziomie minimum B2

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć