Product Manager (Logistics Solutions)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu, który razem z partnerami z działu biznesowego oraz największymi firmami logistycznymi buduje rozwiązania z zakresu zamawiania i śledzenia paczek oraz wzajemnych rozliczeń za przesyłki

  • Będziesz rozwijać narzędzia odpowiedzialne za rozliczenia z przewoźnikami - będziesz wdrażać kolejne integracje i rozwiązania

  • Współpracując z zespołami deweloperskimi, analitykami danych, specjalistami ds komunikacji oraz innymi product managerami oraz będziesz dostarczać nowe funkcjonalności dla kupujących i sprzedających na Allegro

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem i projektem mającym znaczący wpływ na ekosystem platformy

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę i wielkie wyzwania w bardzo dużej skali

  • Zyskasz możliwość realnego wpływu na doświadczenie milionów klientów, którzy co miesiąc robią zakupy na Allegro

  • Staniesz się częścią ambitnej, nowocześnie zarządzanej organizacji, która da Ci możliwość szybkiego rozwoju

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami angażującymi po stronie technologicznej więcej niż jedną firmę (np. projekty integrujące rozwiązania dwóch lub wielu firm)

  • Posiadają wiedzę na temat zarządzania projektami (roadmapowanie, ryzyka, zasoby, wspolpraca z interesariuszami, współpraca z project managerami firm zewnętrznych)

  • Rozumieją potencjał i wyzwania wynikające z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane i osiągać wyznaczone cele

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Cenią sobie pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia produktu

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć