Senior Software Engineer (Java/Kotlin) - Merchant Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Widełki wynagrodzenia przewidziane przy tym stanowisku to: 16 500 - 22 500 PLN

W obszarze Merchant Experience zajmujemy się całościowo procesami dotyczącymi naszych Sprzedawców. Od pozyskiwania nowych Klientów, poprzez przeprowadzenie ich przez proces rejestracji, weryfikacji i konfigurację konta, wystawiania i edycję ofert i produktów, zarządzanie zamówieniami, dostarczanie statystyk sprzedaży, obsługę rozliczeń i cenników, na integracjach przez API kończąc. Na co dzień spotykamy się z wyzwaniami związanymi z olbrzymią skalą ruchu, wolumenu danych i skalowaniem rozwiązań tak, żeby spełniać potrzeby Klientów i biznesu.

Szukamy osób, które:

  • Programują w Javie i/lub Kotlinie/Scali
  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”), i chcą cieszyć się z jej rezultatów
  • Chcą być dumni z kodu, który tworzą. Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Hackathony, turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Autonomię technologiczną: wybierasz technologię, która pasuje do problemu. Ty za nią potem odpowiadasz

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Korzystamy z najnowszych wersji Java (od 11 w górę), Kotlin, Scala, Spring, Reactive Programming, Spark, Hadoop, Mesos
  • Mikroserwisy na serio (900+), skala na serio (60k+ rps na biznesowej szynie danych), Big Data (kilka petabajtów danych), Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie
  • Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban (zależnie od zespołu), Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming
  • Zespół IT liczy ponad 900 osób, które dotychczas dzieliły się wiedzą na wielu konferencjach, takich jak Devoxx, GeeCon, JavaZone, KotlinConf, Confitura, Agile By Example, MesosCon, Atmosphere oraz współtworzą bloga https://allegro.tech
  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki. W czasie pandemii organizujemy szkolenia z trenerami zewnętrznymi, bierzemy udział w konferencjach live, korzystamy z kursów online premium. Jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz
  • Wewnętrzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią
  • Aktywnie uczestniczymy w życiu największych grup użytkowników związanych z technologiami w jakich pracujemy (Java, Python, Devops) w Polsce, organizując szkolenia/warsztaty i prezentacje w Poznaniu, Warszawie, Toruniu i Krakowie
  • 10 tysięcy serwerów w dwóch DC
  • Ponad 60 projektów open source, kilka tysięcy gwiazdek na github

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć