Product Team Manager - Consumer Technology Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W obszarze Consumer pracujemy nad najlepszym doświadczeniem Klienta rozpoczynając od wejścia na stronę główną, poprzez proces przeglądania, wyszukiwania i porównywania ofert. Przeprowadzamy możliwie płynnie przez proces rejestracji, zakupu i obsługi pozakupowej na wszystkich platformach. Robimy dziesiątki eksperymentów, testujemy setki wariantów, analizujemy ich wyniki i wyciągamy wnioski, które przekształcamy w zadania.

Budujemy najlepsze miejsce do zakupów i to nie tylko on - line. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, chcemy dostosować działania platformy do ich potrzeb, a tym samym zapewnić im szeroki wybór produktów, atrakcyjne warunki zakupów oraz wygodę.

Dlatego też, do naszych zespołów produktowych, szukamy:

  • Team Product Managera (do zespołu odpowiedzialnego za pozyskiwanie kupujących oraz budowanie ich zaangażowania), który podejmie wyzwanie i stanie się właścicielem procesów wspierających onboarding oraz budowanie zaangażowania kupujących Allegro.

  • Team Product Managera (do zespołu odpowiedzialnego za jakość wizyty klienta), który podejmie wyzwanie i stanie się właścicielem procesów wspierających wybór oferty i zwiększanie wartości koszyka zakupowego.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz produktowym Single-Threaded Ownerem w temacie aktywacji użytkowników

  • Będziesz zarządzać zespołem produktowym pracującym z 2-3 kluczowymi inicjatywami skupionymi wokół twojego obszaru

  • Dostaniesz pełną odpowiedzialność za budowanie nowych, długofalowych inicjatyw wspomagających w/w cel

  • Będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy największego polskiego e-commerce

  • Otrzymasz dużą autonomię w organizacji pracy - zachęcamy do ciągłego rozwoju, eksplorowania nowych pomysłów, testowania nieszablonowych rozwiązań

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych (np. MBA)

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnych zespołach

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w zakresie pracy z produktem oraz zarządzaniu zespołem

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami klienta i rozumieją jego potrzeby

  • Posiadają wiedzę rynkową z zakresu potencjału, metod oraz skuteczności technik aktywacji klientów

  • Chętnie blisko współpracują z biznesem oraz mają umiejętność pogodzenia kwestii technicznych i biznesowych (ryzyko, negocjacje i współpraca z interesariuszami to dla nich codzienność)

  • Komunikują się w ustrukturyzowany i posiadają doświadczenia w pracy z C-level

  • Podejmują decyzje w oparciu o dane

  • Potrafią określać priotytety i osiągać wyznaczone cele

  • Są proaktywne i nie boją się wyzwań

  • Rozumieją i wspierają podejście Servant Leadership

  • Stawiają na pracę zespołową, potrafią motywować ludzi i wspierać ich w rozwoju

  • Biegle posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć