HR Generalist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT w obszarze Technologii w Allegro

  • Wesprzesz zespół HRBP w budowaniu zaangażowania pracowników i Hiring Squadu, rozwijania kultury organizacji i kompetencji menedżerskich - szczególnie w zakresie zarządzania procesem pozyskiwania talentów

  • Zbudujesz relacje, które pomogą Ci efektywnie i skutecznie realizować powierzone zadania zarówno
    w zespole HR jak i z osobami w pozostałych częściach organizacji

  • Zadbasz o jak najlepsze doświadczenie kandydatów w całym procesie rekrutacyjnym

  • Będziesz odpowiedzialny za aktualność i jakość danych w systemie rekrutacyjnym, a w razie potrzeby wykorzystasz je do przygotowania odpowiedniego raportu lub analizy

  • Zarządzisz współpracą i utrzymaniem relacji z zewnętrznymi dostawcami usług wspierających działania rekrutacyjne dla wybranych projektów

  • Będziesz ściśle współpracować z zespołem Employer Brandingu, kadr, szkoleń i rozwoju oraz HR Generalistów z pozostałych obszarów w Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do dynamicznego zespołu HRBP wspierającego obszar Technologii w Allegro

  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze systemy i narzędzia pracy m.in. Smart Recruiters, Google Suite itd.

  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 92% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Miejsce w zespole profesjonalistów, w którym cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę

  • Nowoczesne środowisko pracy (w Warszawie biuro mieszczące się w biurowcu Q22 /najlepsza przestrzeń komercyjna roku 2017/, w Poznaniu biuro Pixel),

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Rozwój poprzez pracę z wieloma wyzwaniami w bieżących zadaniach, udział w ciekawych i przekrojowych projektach HR, współpracę z osobami od których dużo się nauczysz, oraz poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Szukamy osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji/searchu IT w organizacji z dynamicznym środowiskiem pracy

  • W swojej dotychczasowej pracy zajmowały się poszukiwaniem najlepszych pracowników z branży IT i czują się w tej dziedzinie bardzo swobodnie

  • Rozumieją i pasjonują się światem nowych technologii i Internetu

  • Cenią współpracę zespołową i budowanie relacji nie ma przed nimi tajemnic (również z osobami poza swoją lokalizacją)

  • Cechuje ich wysoka inteligencja emocjonalna oraz umiejętność szybkiej adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku

  • Są kreatywne, przedsiębiorcze, a swoje pomysły, umieją skutecznie przełożyć na widoczne efekty

  • Mają zdolności organizacyjne

  • Chcą zdobywać nowe umiejętności i kompetencje w obszarze HR

  • Podróże służbowe nie stanowią dla nich problemu

  • Biegle posługują się językiem polskim i angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!