Regulatory Affairs Junior Specialist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Twoim zadaniem będzie udział w kształtowaniu stanowiska Grupy Allegro w ważnych dla spółki projektach i planach legislacyjnych w Polsce i UE.

W ramach tych zadań będziesz zaangażowana/y w:

  • monitorowanie i analizę krajowych i unijnych inicjatyw legislacyjnych w zakresie związanym z branżą e-commerce

  • poszukiwanie informacji, przygotowywanie podsumowań i materiałów, projektów notatek prasowych

  • przygotowanie stanowisk i uwag dotyczących krajowych i unijnych zmian legislacyjnych

  • wsparcie w kontaktach z krajowymi i unijnymi organizacjami przedsiębiorców i izbami handlowymi (korespondencja, udział w grupach roboczych i przygotowaniu stanowisk tych organizacji z uwzględnieniem stanowiska Grupy Allegro)

  • wsparcie w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych związanych z członkostwem w organizacjach przedsiębiorców i izbach handlowych

  • organizowanie spotkań, przygotowywanie materiałów na spotkania

  • wsparcie w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z organami rządowymi oraz instytucjami pozarządowymi

  • wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu strony Public Policy.

Lista zadań nie jest zamknięta. Możliwe jest przydzielenie dodatkowych zadań związanych z charakterem stanowiska.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori)

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znają zasady procesu legislacyjnego w Polsce lub UE i najważniejsze akty prawne dotyczące działalności e-commerce

  • Szybko przyswajają nową tematykę, potrafią poszukiwać i syntetyzować informacje

  • Bardzo dobrze znają język angielski w mowie i piśmie

  • Mają bardzo dobre umiejętności komunikacyjnie

  • Potrafią koordynować wiele zadań na raz, nadając im odpowiednie priorytety

  • Mile widziane doświadczenia międzynarodowe (staże lub praca w instytucjach unijnych)

  • Są samodzielni, kreatywni, potrafią myśleć krytycznie

  • Są gotowi na podróże służbowe w Polsce i poza granicami kraju.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!