Home Page Editor

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zdefiniujesz i wdrożysz proces zarządzania działaniami promocyjnymi w obszarze sprzedaży

  • Zmaksymalizujesz efektywność prowadzonych akcji promocyjnych na stronie głównej

  • Zarządzisz działaniami promocyjnymi prowadzonymi przez zespoły sprzedażowe dokonując ich weryfikacji i priorytetyzacji

  • Wdrożysz i rozwiniesz narzędzia optymalizujące efektywność prowadzonych akcji

  • Będziesz współdecydować o wyborze ofert będących przedmiotem promocji

  • Stworzysz kalendarz akcji promocyjnych i będziesz nim zarządzać

  • Weźmiesz odpowiedzialność za monitorowanie efektywności placementów na Stronie Głównej Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego miesiąca z Allegro korzysta ponad 15 milionów klientów

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Wspieramy sprzedaż ponad miliona przedmiotów każdego dnia

  • Dla blisko 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na kilka milionów użytkowników Allegro

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają narzędzia i metody pomiaru oraz optymalizacji wskaźnika konwersji w obszarze e-commerce

  • Posiadają doświadczenie w promocji sprzedaży, zarządzaniu akcjami promocyjnymi, kampaniami sprzedażowymi w Internecie

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych ze sprzedażą

 Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)