Internal Audit Manager

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • stworzysz komórkę audytu wewnętrznego bezpośrednio raportującą do Komitetu Audytu oraz Rady Nadzorczej

  • zajmiesz się przygotowywaniem i realizacją planów audytu wewnętrznego w grupie kapitałowej oraz cykliczną prezentacją wyników audytu przed Komitetem Audytu jak i Zarządem Spółki

  • do Twoich obowiązków należeć będzie analiza zgodności procesów wewnętrznych pod kątem ich poprawności z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi standardami spółki

  • zajmiesz się rekomendacją działań naprawczych

  • we współpracy z właścicielami poszczególnych obszarów zarekomendujesz zmiany w procesach wewnętrznych w celu optymalizacji procesów biznesowych i redukcji potencjalnych ryzyk

  • zajmiesz się rozwojem narzędzi audytu wewnętrznego i wypracowaniem dobrych praktyk w firmie

  • podejmiesz współpracę z kluczowymi menedżerami wewnątrz firmy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • gwarantujemy możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a w bezpośredniej pracy mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie)

  • na co dzień będziesz mieć styczność z zagadnieniami z różnych obszarów i działów Allegro

  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osoby, która:

  • posiada 9 (lub więcej) lat doświadczenia zawodowego w pracy w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym w międzynarodowych firmach

  • ma doświadczenie w testowaniu kontroli wewnętrznych zgodnie ze standardami COSO oraz SOX, analizie procesów biznesowych oraz ocenie ryzyka z nimi związanego

  • posiada znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości IFRS

  • mile widziana znajomość standardów US GAAP

  • ma już doświadczenie we wdrażaniu i testowaniu kontroli systemów IT, nadzorowała wcześniej zespoły testujące środowisko ITGC

  • posiada kwalifikacje ACCA lub biegłego rewidenta

  • bardzo dobrze komunikuje się z osobami na poziomie senior, posiada umiejętność szybkiego budowania relacji biznesowych wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji

  • cechuje ją wysokie zaangażowanie i chęć rozwoju udowodnione dotychczasowym doświadczeniem

  • jest nastawiona na współpracę i dąży do rezultatów

  • doskonale organizuje pracę własną, jak i podległego sobie zespołu

  • zna język angielski na poziomie biegłym

  • jest biegła w obsłudze MS Office, zwłaszcza PowerPoint i Excel

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!