Category Planner

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w tworzeniu drzewa kategorii oraz parametrów w dziale motoryzacja
  • Będziesz analizować konkurencję oraz monitorować trendy UX w branży e-commerce
  • Poprowadzisz ilościowe badania UX
  • Zajmiesz się monitorowaniem wpływu przeprowadzanych zmian na zachowania kupujących i sprzedających w serwisie
  • Będziesz wspierać w zasilaniu bazy produktowej oficjalnego sklepu Allegro

Dlaczego miał/abyś z nami pracować?

  • Będziesz miał/a możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie serwisu Allegro
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Odpowiadamy za łatwy wybór produktów w każdej z 14 tys. kategorii
  • Stale poszerzamy swoją wiedzę o tym, w jaki sposób użytkownicy dokonują selekcji ofert

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Interesują się motoryzacją
  • Posiadają doświadczenie w e-commerce oraz pracy z danymi
  • Mają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużej ilości danych, dobrą znajomość MS Excel
  • Wykazują umiejętność myślenia interdyscyplinarnego oraz szerokiego spojrzenia w projektowaniu rozwiązań
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Nie czekaj, aplikuj już dziś!