Data Management Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Współpracując z zespołami developerów, będziesz rozwijać i usprawniać narzędzie ETL służące do pracy z zewnętrznymi źródłami danych
  • Będziesz dbać o jakość danych w wewnętrznej bazie produktowej
    Będziesz weryfikować jakość danych
  • Zadbasz o nasycenie bazy danych rekordami pochodzącymi z różnych źródeł
  • Będziesz analizować i optymalizować proces

Dlaczego miał/abyś z nami pracować?

  • Zespół Masowego Zarządzania Danymi to 6 osób, które każdego dnia mają bezpośredni wpływ na tworzenie katalogu produktów, z którego korzysta Oficjalny Sklep Allegro, a już niedługo wszyscy klienci serwisu Allegro.pl
  • Działamy na wielkiej skali, tysiącach kategorii i produktów przekładających się na kilkaset tysięcy ofert
  • Mamy swój udział w budowaniu takich kanałów dystrybucji jak dropshiping i order for order
  • Stosujemy narzędzia takie jak: Excel, Power Query, Tableau oraz ekosytem Atlassian
  • Współpracujemy z działami deweloperskimi oraz handlowymi
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w e-commerce i/lub pracy z bazami danych
  • Posiadają wiedzę ekspercką na temat grup produktów i parametrów służących do ich opisu
  • Mają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych: bardzo dobrą znajomość MS Excel (mile widziana znajomość VBA, Power Query, SQL)
  • Potrafią pracować zgodnie z zasadami metodyk zwinnych
  • Poszukują rozwiązań dla jak największej automatyzacji procesu
  • Dobrze posługują się językiem angielskim