HR Generalist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w obszarach: Sprzedaż, Customer Experience, Reklama, Marketing.

  • Wesprzesz HRBP w budowaniu zaangażowania pracowników, rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz poszerzaniu kompetencji menedżerskich - szczególnie w zakresie procesu pozyskiwania i utrzymywania talentów jak i zarządzania zmianą w organizacji.

  • Zbudujesz relacje, które pomogą Ci efektywnie i skutecznie realizować powierzone zadania zarówno
    w zespole HR jak i z osobami w pozostałych częściach organizacji.

  • Zadbasz o jak najlepsze doświadczenie kandydatów w całym procesie rekrutacyjnym.

  • Będziesz odpowiedzialny za aktualność i jakość danych w systemie rekrutacyjnym, a w razie potrzeby wykorzystasz je do przygotowania odpowiedniego raportu lub analizy.

  • Zarządzisz współpracą i utrzymaniem relacji z zewnętrznymi dostawcami usług wspierających działania rekrutacyjne dla wybranych projektów.

  • Będziesz ściśle współpracować z zespołem Employer Brandingu, kadr, szkoleń i rozwoju oraz HR Generalistów z pozostałych obszarów w Allegro.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do dynamicznego zespołu HRBP, i wesprzesz go swoją wiedzą.

  • Będziesz reprezentować markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze systemy i narzędzia pracy m.in. Smart Recruiters, Google Suite itd.

  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 92% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Miejsce w zespole profesjonalistów, w którym cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę.

  • Nowoczesne środowisko pracy (w Warszawie biuro mieszczące się w biurowcu Q22 /najlepsza przestrzeń komercyjna roku 2017/, w Poznaniu biuro Pixel).

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Rozwój poprzez pracę z wieloma wyzwaniami w bieżących zadaniach, udział w ciekawych i przekrojowych projektach HR, współpracę z osobami od których dużo się nauczysz, oraz poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste.

Szukamy osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji ściśle powiązanej z tematyką: Sprzedaż, Customer Experience, Reklama czy Marketing w organizacji z dynamicznym środowiskiem pracy.

  • W swojej karierze miały już okazję poszukiwać kandydatów o bardzo rzadkich i trudnych do pozyskania kompetencjach (począwszy od juniorów, a na managerach kończąc).

  • Miały doświadczenie przy różnorodnych projektach HR, niekoniecznie powiązanych z rekrutacjami.

  • Cenią współpracę zespołową i budowanie relacji nie ma przed nimi tajemnic (również z osobami poza swoją lokalizacją).

  • Cechuje ich wysoka inteligencja emocjonalna oraz umiejętność adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku.

  • Są kreatywne, samodzielne i przedsiębiorcze, a swoje pomysły umieją skutecznie przełożyć na widoczne efekty.

  • Mają zdolności organizacyjne.

  • Chcą zdobywać nowe umiejętności i kompetencje w obszarze HR.

  • Podróże służbowe nie stanowią dla nich problemu.

  • Biegle posługują się językiem polskim i angielskim (zarówno w piśmie jak i w mowie).

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!