Compliance Expert

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoim głównym zadaniem będzie ogólne zabezpieczenie wszelkich usług finansowych świadczonych na platformie Allegro.pl w zakresie:

    1. Ryzyk Legal & Compliance
    2. Ryzyka współpracy z Regulatorami
    3. Współpracy ze środowiskami instytucji finansowych
    • Odpowiesz za wewnętrzną kontrolę zgodności aktualnie funkcjonujących procesów z przepisami i wszelkimi zaleceniami regulacyjnymi.

    • Zajmiesz się projektowaniem zmian produktowych jak i procesowych w celu zapewnienia pełnej zgodności usług finansowych świadczonych przez Allegro.pl

    • Zainicjujesz ścisłą współpracę z liniami biznesowymi oraz Działem Prawnym w naszej firmie w zakresie szeroko pojętego Compliance'u.

    Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

    • Dajemy Ci możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

    • Gwarantujemy szeroki rozwój merytoryczny (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a w bezpośredniej pracy mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie).

    • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori).

    • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro.

    • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy.

    • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie.

    • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych.

    • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

    • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

    • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

    Szukamy ekspertów, którzy:

    • Posiadają minimum 6 letnie doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej.

    • Znają branżę eCommerce (procesy, świadczenie usług na odległość itp.).

    • Są ekspertami w zakresie polskich przepisów prawnych dotyczących między innymi:

    1. Ustawy o Usługach Płatniczych
    2. Anti Money Laundering
    3. Prawa Bankowego
    4. Rekomendacji KNF
    5. Ochrony Danych Osobowych
    6. PSD2
    • Posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, powiązane z audytem, rachunkowością finansową lub zarządczą.

    • Są odważne i samodzielne przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

    • Mieli okazję wykazać się przy projektach związanych z nadzorowaniem przepływu informacji czy identyfikowaniem i zarządzaniem konfliktami interesów.

    • Są ekspertami w swojej dziedzinie, co w swobodny sposób pozwala im na samodzielne prowadzenie tematów powiązanych z szeroko pojętym compliancem.

    • Mają wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

    • Znają język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

    • Miejsce pracy to Poznań, jednakże oczekujemy od kandydata gotowości do wyjazdów w ramach delegacji (najczęściej Warszawa).

    Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!