Customer Experience Manager

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz planować i zarządzać realizacją działań mających na celu poprawę relacji z Klientami i Partnerami Allegro
  • Zdefiniujesz wymagania dla obszaru „customer insight and process design”, zbudujesz świadomość pracowników o potrzebach Klientów i Partnerów w zakresie badań lojalności i satysfakcji (NPS)
  • Stworzysz programy motywacyjne i bazę wiedzy
  • Wdrożysz działania analizujące procesy obsługi Klienta oraz zarządzać będziesz ich zmianą, usprawnieniem i definiowaniem nowych procesów
  • Będziesz odpowiadać za zbudowanie mechanizmów zapewniających spójność komunikacji do Klientów i Partnerów zgodnie z przyjętą strategią CEX
  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz będziesz wspierać i rozwijać podległych pracowników (coaching, performance management)
  • Będziesz współpracować z pozostałymi Senior Managerami i Managerami w celu realizacji strategii obszaru CEX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań.
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie.
  • Każdy może też skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów.
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami odpowiedzialnymi za budowanie relacji z Klientem
  • Potrafią zarządzać projektami, których celem jest poprawa satysfakcji i lojalności klientów
  • Mają wiedzę i doświadczenie z zakresu: badań NPS, zarządzania komunikacją do klientów, zarządzania procesami obsługi klienta, zarządzania Bazą Wiedzy
  • Mają umiejętności analityczne i myślą w oparciu o dane
  • Są nastawione na współpracę, potrafią angażować osoby w realizację postawionym im celów
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się zewnętrznych uwarunkowań