Junior Customer Services Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać na pytania, weryfikować zgłoszenia i analizować potrzeby Klienta
  • Weźmiesz udział w tworzeniu pozytywnej relacji z Klientem
  • Wesprzesz Klienta na różnych etapach korzystania z serwisu Allegro
  • Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur usprawniających pracę oraz kontakt z Klientem
  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał/abyś z nami pracować?

  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie
  • Wspieramy Klienta na każdym etapie jego podroży (Customer journey)
  • Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie funkcjonalności dla naszych Klientów
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób które:

  • Posiadają doświadczenia w mailowej i telefonicznej obsłudze Klienta
  • Będą pracowały w systemie zmianowym (również zmiany nocne)
  • Doskonale znają język polski w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrze znają platformę Allegro
  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie
  • Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem
  • Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!