C2C and S&M Sales Specialist (Kids Brands)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za inicjatywy wspierające rozwój sprzedaży produktów oferowanych od prywatnych osób (segment sprzedaży consumer to consumer - C2C)
  • Będziesz odpowiedzialny za wzrost sprzedaży produktów, oferowanych na platformie Allegro przez Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MŚP)
  • Będziesz odpowiedzialny za wzrost sprzedaży i wyników finansowych ze swojego segmentu sprzedawców tj. C2C oraz MŚP w ramach kategorii dziecięcej.
  • Stworzysz i będziesz realizować strategię oraz plany rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw na Allegro oraz prywatnych osób, które mogą oferować produkty używane lub nowe.
  • Będziesz tworzył akcje promocyjne dla klientów oraz inicjatywy wspierające dla sprzedawców z segmentu C2C oraz MŚP.
  • Raportowanie oraz monitorowanie rozwoju sprzedaży na Allegro oraz w całym e-commerce segmentu C2C oraz MŚP będzie Twoją podstawową pracą.
  • Zarządzisz całościowo relacją z grupą sprzedawców (merchantów) w segmencie C2C oraz MŚP by wspierać strategię kategorii.
  • Współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego dla sprzedawców w ramach portfela swoich klientów.
  • Będziesz częścią zespołu dziecięcego i wspólnie będziemy realizować długofalową strategię kategorii, we współpracy zespołowej.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży dziecięcej
  • Znają rynek i trendy w danej kategorii.
  • Narzędzia sprzedaży na platformie Allegro nie mają przed nimi tajemnic.
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych.
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową.
  • Potrafią podejść kreatywnie i twórczo do realizowanych zadań

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)