C2C and S&M Sales Specialist (Electro)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za inicjatywy wspierające rozwój C2C i MŚP oraz wzrost GMW w kategoriach w ramach wertykala.
  • Stworzysz i egzekwować będziesz plany rozwoju C2C i MŚP w kategorii w ramach wertykala, min. promocje, akcje komercyjne.
  • Monitorwać będziesz wyniki segmentu C2C i MŚP i rozwiniesz rozwiązania angażujące merchantów z tych segmentów w egzekucję trade planu kategorii.
  • Zaproponujesz działania dotyczące polityki zarządzania cenami dla segmentu C2C i MŚP (cenniki).
  • Zarządzisz całościowo relacją z grupą merchantów C2C I MŚP by wspierać strategię kategorii.
  • Współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego segmentu C2C i MŚP w kategorii.
  • Przeanalizujesz wspólnie z zespołem analityków rynek C2C w kategorii i zainicjujesz rozwiązania utrzymujące udział marketplace na rynku i stymulujące wzrost

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii.
  • Znają rynek i trendy w danej kategorii.
  • Narzędzia sprzedaży marketplace nie mają przed nimi tajemnic.
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych.
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)