Account Manager (Home&Garden)

  • Warszawa, Greater Poland Voivodeship
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za długofalowe budowanie relacji i rozwój merchantów VIP w kategoriach w ramach wertykala w celu zwiększania GMV wertykala.
  • Egzekwować będziesz trade plan kategorii w zakresie pozyskania asortymentu od merchantów TOP.
  • Zarządzisz całościowo relacją z grupą merchantów TOP by wspierać strategię kategorii w ramach wertykala.
  • Reprezentować będziesz firmę w kontakcie z merchantami i określisz wytyczne dla komunikacji.
  • Z pomocą analityków kategorii monitorować będziesz wzrost merchantów TOP i zidentyfikujesz inicjatywy wspierające rozwój GMV kont TOP.
  • Będziesz źródłem informacji na temat istotnych zmian u partnerów TOP i współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego segmentu TOP w kategorii.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 lata doświadczenia na pozycji odpowiedzialnej za utrzymanie relacji z klientem (sprzedaż/retail).
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Znają narzędzia sprzedaży marketplace, kategorie, główne grupy asortymentowe i merchantów.
  • Potrafią planować i dobrze organizować pracę.
  • Są nastawieni na współpracę i potrafią zaangażować innych do projektów.
  • Posiadają umiejętności prowadzenia negocjacji.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)