Business Unit Manager (Home&Garden)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii kategorii na platformie Allegro w celu zwiększenia przychodów przy wykorzystaniu optymalnych narzędzi i kanałów sprzedaży.
  • Określisz plan handlowy rozwoju kategorii zgodnie z przyjętą strategią wertykala.
  • Wykorzystasz analizy rynku i znajomość głównych sprzedających do budowania wzrostu kategorii.
  • Przeanalizujesz zachowania klientów, ich potrzeby i bariery konwersji.
  • Określisz oferty wartości dla klientów i partnerów biznesowych w kategoriach (zapewniając spójności z wertykalem).
  • Zaplanujesz i nadzorować będziesz realizację akcji komercyjnych w celu osiągnięcia celów handlowych kategorii.
  • Zarządzisz realizacją planu handlowego poprzez definiowanie celów i działań dla zespołu sourcingu (3P i 1P) w zakresie pozyskiwania marek i merchantów oraz oferty produktowej.
  • Zadbasz o stronę kategorii na platformie Allegro dla wszystkich urządzeń oraz prowadzenie tygodniowego statusu kategorii.
  • Określisz i wyznaczysz obszary do rozwoju kluczowych zmian w produkcie niezbędnych do realizacji planu wzrostu kategorii.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii.
  • Znają rynek i kluczowych graczy w danej kategorii.
  • Potrafią budować relacje z klientem oraz badać jego potrzeby.
  • Myślą analityczne i opierają się na danych.
  • Znają specyfikę handlu on-line oraz rozwiązania wspierające sprzedaż.
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową.
  • Potrafią zaangażować innych do projektów.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)