Business Development Partner (Home&Garden)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych merchantów w celu zapewnienia asortymentu i wzrostu GMV wertykala.
  • Pozyskasz nowe Marki i merchantów w celu zwiększenia zakresu dostępnego asortymentu na platformie i GMV kategorii w ramach wertykala.
  • Analizować i monitorować będziesz rynek oraz aktywność klientów strategicznych z kanału offline.
  • Zorganizujesz imprezy handlowe (eventy, konferencje) przyciągające merchantów do kategorii w ramach wertykala.
  • Będziesz odpowiadać za proces skutecznego onboardingu i integracji nowych merchantów z platformą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klientów.
  • Doskonale znają serwis Allegro i dostępne narzędzia promocyjne i sprzedażowe.
  • Negocjacje nie mają przed nimi tajemnic.
  • Potrafią analizować potrzeby klienta i budować relacje z klientem na szczeblu kadry zarządzającej.
  • Znają rynek i głównych graczy z kategorii w ramach wertykala
  • Są nastawieni na współpracę i realizację celów.
  • Potrafią zaangażować innych do projektów.
  • Świetnie organizują swoją pracę.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)