Education and Development Partner

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Przeanalizujesz oferty i wybierzesz narzędzia do tworzenia i zarządzania szkoleń e-learnigowych
  • Będziesz negocjować warunki realizacji, procesować umowy, rozliczać faktury dostawców
  • Będziesz zarządzać procesem implementacji platformy e-learnigowej, oraz bedziesz jej Administratorem
  • Będziesz wspierać dział szkoleń w technicznych i merytorycznych problemach dotyczących modułów i identyfikowaniu ciągłych ulepszeń
  • Będziesz odpowiedzialnym za kreatywne projektowanie i edycję modułów e-learningowych, takich jak WBT, filmy wideo, ankiety itp., Jednocześnie zajmując się techniczną implementacją modułów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do dynamicznego zespołu wspierającego obszar Sprzedażowy w Allegro
  • Każdego miesiąca z Allegro korzysta ponad 15 milionów Klientów
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Każdego dnia miliony klientów dokonują na Allegro zakupu- możesz być częścią tego procesu, wpierając szkoleniowo firmy, wspierasz doświadczenie zakupowe na Allegro!
  • Wspieramy szkoleniowo blisko 1500 firm, wiele jeszcze przed nami
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do zakupów oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego
  • Angażujemy się zarówno w projekty handlowe jak i IT czy marketingowe
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Miejsce w zespole profesjonalistów, w którym cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Rozwój poprzez pracę z wieloma wyzwaniami w bieżących zadaniach, udział w ciekawych i przekrojowych projektach,
  • Poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w wykorzystywaniu platform e-learningowych
  • Tworzyły lub zarządzały narzedziami wpierajacymi e-szkolenia
  • Posiadają znajomość trendów na rynku szkoleniowym i kierunków jego rozwoju,
    Są otwarte i potrafią badać potrzeby klienta

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)