C2C & SME Sales Specialist (Grocery, Health and Beauty)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za inicjatywy wspierające rozwój C2C i SME oraz wzrost GMW w kategoriach w ramach kategorii

  • Stworzysz i egzekwować będziesz plany rozwoju C2C i SME w kategorii, min. promocje, akcje komercyjne

  • Monitorować będziesz wyniki segmentu C2C i SME i rozwiniesz rozwiązania angażujące merchantów z tych segmentów w egzekucję trade planu kategorii

  • Zaproponujesz działania dotyczące polityki zarządzania cenami dla segmentu C2C i SME (cenniki)

  • Zarządzisz całościowo relacją z grupą merchantów C2C I SME by wspierać strategię kategorii

  • Współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego segmentu C2C i SME w kategorii

  • Przeanalizujesz wspólnie z zespołem analityków rynek C2C w kategorii i zainicjujesz rozwiązania utrzymujące udział marketplace na rynku i stymulujące wzrost

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy oraz stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Satysfakcję ze zrealizowanych projektów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii

  • Znają rynek i trendy w danej kategorii

  • Narzędzia sprzedaży marketplace nie mają przed nimi tajemnic

  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych

  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)