Sourcing Manager (Home&Garden)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za uspójnianie działań i inicjatyw podejmowanych w celu pozyskiwania asortymentu wobec merchantów i potencjalnych partnerów w ramach danej kategorii

  • Zarządzisz zespołami account managementu (VIP KAM / TOP AM), wsparcia C2C i SME i pozyskiwania asortymentu od nowych partnerów na rynku (Partnerzy ds. Rozwoju Biznesu) w ramach kategorii

  • Zrealizujesz trade plan dla kategorii w zakresie zapewnienia pożądanego asortymentu we właściwych cenach

  • Wesprzesz Dyrektora i Menedżera kategorii w negocjacjach z partnerami biznesowymi

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym

  • Startupową kulturę pracy oraz stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Satysfakcję ze zrealizowanych projektów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż, pozyskiwanie i utrzymywanie partnerów handlowych lub pozyskiwaniem asortymentu w danej kategorii

  • Mają wiedzę dotyczącą kategorii, głównych grup asortymentowych, partnerów rynkowych i struktury merchantów marketplace

  • Przez minimum rok zarządzali zespołem

  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych

  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową

  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)