Consumer Finance Specialist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Odpowiesz za codzienną analizę konkurencji rynku z zakresu Consumer Finance: sklepy online, offline

  • Twoim zadaniem będzie przygotowywanie analiz i raportów (tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych, rocznych), pozwalających na efektywne podejmowanie decyzji biznesowych w Twoim obszarze

  • Zajmiesz się analizą sprzedaży rat na Allegro, wraz z przedstawieniem wniosków oraz propozycji ewentualnych rozwiązań w oparciu o dane

  • Zaangażujesz się w działania związane z planowaniem, organizacją oraz oceną efektywności akcji promocyjnych związanych z obszarem Consumer Finance (plus bieżący monitoring kosztów)

  • Będziesz na bieżąco współpracował z działem komercyjnym, kształtując politykę sprzedażową CF na Allegro

  • Zadbasz o  sprawny przepływ informacji marketingowo-sprzedażowej wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Damy Ci możliwość tworzenia analiz dla innowacyjnej platformy i pracy na potężnych wolumenach danych

  • Gwarantujemy szeroki rozwój merytoryczny (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a w bezpośredniej pracy mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie)

  • Współpracujemy z działami handlowymi, deweloperskimi oraz analitycznymi

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Dużą swobodę przy wyborze technik i narzędzi do pracy

  • Nowoczesne biuro

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy pasjonatów, którzy:

  • Mają doświadczenie w pracy związanej z analizą konkurencji rynkowej (rynek e-commerce)

  • Interesują się rynkiem e-commerce/ consumer finance/ usług płatniczych w Internecie

  • Z lekkością poruszają się w Internecie, nie ma tam informacji, której nie mogliby znaleźć

  • Posiadają doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych wolumenach danych

  • Potrafią przekładać język danych na prezentacje i raporty, które są przejrzyste dla biznesu

  • Znają język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Są uporządkowane, cechują się skrupulatnością i nastawieniem na detal

  • Wyróżniają ich umiejętności wnioskowania i budowania rekomendacji

  • Pakiet office’a nie ma przed nim tajemnic (narzędzia ze środowiska Google również mile widziane)

  • Mają otwarty umysł, nie boją się proponować nowych rozwiązań :)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!