Lider CEX (CEX Training Team)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?
  • Odpowiesz za zbudowanie kompleksowego, efektywnego programu ciągłego rozwoju pracowników CEX.
  • Określisz potrzeby szkoleniowe, zaplanujesz i zrealizujesz projekty rozwojowo-szkoleniowe w ramach budżetu, zweryfikujesz ich efektywność
  • Opracujesz i wdrożysz strategię szkoleń CEX
  • Zrealizujesz szkolenia i poprowadzisz coaching pracowników innych zespołów na wniosek liderów tych zespołów
  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz będziesz wspierać i rozwijać pracowników (coaching, performance management)
  • Będziesz współpracować z Managerami oraz Liderami w celu realizacji strategii obszaru CEX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie
  • Każdy może też skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem szkoleniowców, trenerów
  • Znają nowoczesne metody doskonalenia kadr i projektowania programów rozwojowych
  • Mają wiedzę i doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń, warsztatów i coachingu
  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych
  • Potrafią prosto powiedzieć i napisać o skomplikowanych rzeczach
  • Patrzą procesowo na organizację i szukają sposobu a nie powodu dla spełnienia oczekiwań klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków i są otwarte na zmiany
  • Mają inicjatywę i proaktywne podejście do zlecanych zadań
  • Mają wysokie kompetencje interpersonalne
  • Zarażają innych pozytywnością