Lider CEX (Partner Monitoring Team)

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz planować i zarządzać realizacją działań mających na celu poprawę jakości Partnerów i transakcji w serwisie Allegro
  • Zweryfikujesz i zdefiniujesz wymagania dla obszaru jakości Partnerów w serwisie Allegro
  • Będziesz odpowiedzialny(a) za podnoszenie jakości Partnerów i zwiększenie zadowolenia Klientów z zawartych na Allegro transakcji
  • Będziesz ściśle współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo transakcji na Allegro
  • Zarządzisz zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz wspierać i rozwijać pracowników

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie
  • Każdy może też skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub posiadają predyspozycje do zarządzania i motywowania grupy pracowników
  • Czują, że obszar jakości partnerów i transakcji w Allegro jest naprawdę istotny
  • Posiadają zdolności analityczne i na ich podstawie potrafią zaproponować usprawnienia w zarządzanym obszarze
  • Potrafią zarządzać projektami
  • Ms Excel i Power Point nie ma dla nich tajemnic
  • Są nastawione na współpracę, potrafią angażować współpracowników w realizację postawionym im celów
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się zewnętrznych uwarunkowań