Specjalista ds. Programów Partnerskich

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Samodzielne prowadzenie i rozwijanie programu partnerskiego Allegro
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi sieciami afiliacyjnymi
  • Współpraca z największymi polskimi wydawcami
  • Planowanie, realizowanie i rozliczanie kampanii afiliacyjnych
  • Kontrola nad przygotowywanymi materiałami reklamowymi i dystrybucja ich do partnerów Allegro
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi Allegro (przede wszystkim dział komercyjny)
  • Analiza działań konkurencji
  • Stały monitoring, analiza efektywności i optymalizacja prowadzonych działań
  • Przygotowywanie i raportowanie założeń budżetowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dział marketingu to prawie 100 specjalistów, którzy codziennie starają się przyciągnąć do Allegro jak największą liczbę użytkowników i sprawić, by wracali do nas z uśmiechem
  • Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów
  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Premię opartą o osiągane wyniki
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Mają minimum roczne doświadczenie w obszarze programów partnerskich i modeli afiliacyjnych
  • Znają  modele atrybucji i płynnie poruszają się w obszarze analitycznym realizowanych kampanii reklamowych,
  • Doskonale rozumieją czym jest content marketing
  • Mają doświadczenie w korzystaniu z Google Analytics
  • Potrafią analizować dane liczbowe i wyciągać z nich wnioski, dobrze znają MS Excel
  • Posiadają portfolio zrealizowanych projektów
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim
  • Twoim dodatkowym atutem będzie umiejętność współpracy z zespołami IT oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami