Junior Finance Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoja praca będzie polegała na fakturowaniu zamówień oraz rozliczaniu transakcji przeprowadzanych na platformie allegro.pl

  • Do Twoich zadań należeć będzie również współpraca z działem Customer Experience (Obsługa Klienta)

  • Wesprzesz Zespół w procesie przygotowania raportów, pozwalających na efektywniejsze zarządzanie procesem rozliczania transakcji finansowych w Allegro

  • Będziesz współpracować z osobami z działu zakupów, sprzedaży, windykacji i płatności w celu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Rozwiniesz swoje umiejętności praktyczne w zakresie obsługi sprzedaży na platformie allegro.pl zarówno od strony finansowej jak i od strony biznesowej

  • Poznasz zasady ujmowania operacji gospodarczych zgodnie z przepisami podatkowymi

  • Zdobędziesz umiejętność pracy w kilku systemach księgowych (w tym: SAP, Dynamics AX)

  • Będziesz członkiem 6-osobowego zespołu wchodzącego w skład działu finansów - rozwiniesz umiejętność pracy w zespole jak również z współpracy z innymi zespołami w całej firmie

  • Będziesz miał możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • Podzielisz się ze współpracownikami swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie licencjackie ( i wyższe) o kierunku ekonomicznym lub pokrewnym – specjalność rachunkowość mile widziana

  • Są osobami skrupulatnymi, które sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań

  • Znają MS Excela i Word przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym

  • Są skoncentrowane na wyznaczonych celach

  • Chętnie podejmują się nowych zadań i są otwarte na zmiany

  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi będzie dodatkowym atutem

  • Znają język angielski na poziomie zapewniającym efektywną komunikację