Product Manager (MS Dynamics AX)

  • Warszawa, mazowieckie, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć strategię rozwoju sprzedaży własnej Allegro
  • Będziesz współpracować z partnerami wewnętrznymi, modyfikować procesy w
    systemie klasy ERP tak aby realizował potrzeby biznesowe Allegro
  • Wyznaczysz główne kierunki rozwoju, zaplanujesz i będziesz monitorować tworzenie
    produktu
  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych produktów oraz zmian
    funkcjonalnych dla już istniejących
  • Będziesz współpracować z zespołem agilowym: developerami, badaczami,
    analitykami danych i specjalistami UX

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Miliony osób kupują coś na Allegro -  możesz być częścią tego procesu, ulepszając
    doświadczenie kupowania produktów na Allegro
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie
    zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie
    projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dużą autonomię działania i oraz zespół pracujący agile’owo
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz
    z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem lub zespołem projektowym
  • Posiada minimum kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu MS Dynamics AX w roli PMa
  • Rozumieją dane i potrafią wnioskować na ich podstawie
  • Mają umiejętności perswazji oraz myślą strategicznie o rozwoju produktu
  • Z chęcią podejmą wyzwanie stworzenia najlepszego procesu zakupowego w tej części świata dla milionów użytkowników w Polsce
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników