Staż w zespole Sprzedaży i Należności, obszar Finansów

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz miał/a dostęp do narzędzi systemowych, na których codziennie pracujemy, m.in. DAX i SAP

  • Będziesz przygotowywał/a dokumenty m.in. odpowiedzi na pisma komornicze,

  • Będziesz wystawiał/a faktury, korekty i noty

  • Będziesz kontaktował/a się z zespołem Obsługi Klienta oraz innymi pracownikami

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Są otwarci, kontaktowi, szybko się uczą

  • Mają wiedzę o zagadnieniach księgowych związanych ze sprzedażą, dodatkowym autem będzie doświadczenie w biurze rachunkowym

  • Mieli lub mają doświadczanie w sprzedaży/zakupach na Allegro

  • Mają optymistyczne podejście i lubią pracować z ludźmi

  • Szybko podejmowują decyzję

  • Znają język angielski (nie jest to wymóg konieczny)

Dlaczego miał(a)byś pracować z nami?

  • Pomożemy Ci rozwijać Twoją kreatywność i pomysłowość
  • Zobaczysz z jakimi wyzwaniami wiąże się praca nad tak dużą platformą jaką jest Allegro od strony finansowo-księgowej
  • Będziesz pracował/a w małym, zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem