Staż w zespole Projektowania (UX Designer), obszar Technologia

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Poznasz dokładnie cały proces badawczo-projektowy i zobaczysz, jak powstają nowe rozwiązania w Allegro

  • Pod opieką doświadczonego badacza nauczysz się stosować narzędzia i techniki badawcze i dowiesz się, jak je najlepiej dobierać do problemu

  • Pod opieką doświadczonego projektanta poznasz tajniki i warsztat projektowy, nauczysz się jak projektować samodzielnie i zespołowo

  • Będziesz blisko współpracować z projektantami i badaczami UX, product managerami, a także z zespołami developerskimi - pomożesz im w definiowaniu potrzeb i problemów użytkowników oraz w tworzeniu nowych produktów i rozwiązań

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Studiują psychologię, kognitywistykę, antropologię, socjologię i kierunki pokrewne (ale jeśli studiujesz coś innego, a kręci Cię UX, to również zapraszamy)

  • Są zainteresowani tematyką usability, user experience, design thinking, user centred design i wiążą z tym swoją zawodową przyszłość

  • Mają zapał i chętnie uczą się nowych rzeczy

  • Są dociekliwi, w pierwszej kolejności chcą zrozumieć, jak proces wygląda teraz, i gdzie można by go usprawnić - to interesuje ich bardziej, niż sama warstwa wizualna projektu

  • Są wnikliwymi obserwatorami i nie boją się zadawać trudnych pytań

  • Potrafią prezentować wyniki swojej pracy przekonująco i zrozumiale

  • Przyjmują krytykę i potrafią wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski

  • Potrafią samodzielnie zorganizować swoją pracę

  • Łatwo nawiązują kontakty z innymi i dobrze się czują pracując w grupie

  • Potrafią myśleć analitycznie

Dlaczego miał(a)byś pracować z nami?

  • Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów i badaczy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami

  • Oferujemy 100% praktycznej nauki i ambitne zadania, które rozwiną umiejętności i warsztat badawczo-projektowy stażysty

  • Budujemy rozwiązania ułatwiające zakupy na Allegro i rozwijamy serwis, który jest pierwszym wyborem zakupów w sieci dla około 80% internautów