Staż w zespole Logistyki (Web Developer), obszar Technologia

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz częścią zespołu, który pracuje nad rozwiązaniami związanymi z promowaniem sprzedaży na Allegro przez naszych Partnerów (sprzedających)
  • Zespół odpowiada za projektowanie, realizację i utrzymanie narzędzi do obsługi sprzedaży dla 100 tys sprzedających, a Ty jako jego część będziesz odpowiadał za konkretne zadania związane z warstwą frontową tych narzędzi - pod opieką starszego i bardziej doświadczonego kolegi
  • Będziesz częścią zespołu scrumowego, który pracuje w tej domenie Allegro
  • Będziesz brał udział we wszystkich etapach projektu i pracy zespołu

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Mają pasję i chęć zdobycia doświadczenia przez realizację projektów, nie boją się wyzwań i mając własne zdanie chcą poszukiwać argumentów na jego potwierdzenie
  • Znają czysty Javascript oraz podstawy Reacta / Angulara
  • Mają umiejętności komunikacyjne i lubią programować

Dlaczego miał(a)byś pracować z nami?

  • Ze swojej strony oferujemy możliwość współtworzenia nowych rozwiązań, których będą używać nasi sprzedający
  • Ponadto gwarantujemy nowoczesne biuro i narzędzia pracy, nowoczesne technologie
  • Mia  i nieformalna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole oraz stała nauka dzięki ciągłej pracy z uwagami od klientów i szybkiej reakcji na to, w jaki sposób korzystają z rozwiązania, które im dostarczyliśmy
  • Poznasz w praktyce jak pracują najlepsi developerzy w Polsce
  • Będziesz mógł/a ich podpatrzeć i nauczyć się nowych rozwiązań wspomagających wytwarzanie oprogramowania