Staż w zespole Logistyki (Tester Oprogramowania), obszar Technologia

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Weźmiesz udział w tworzeniu oprogramowania wspierającego systemy finansowe lub logistyczne na platformie Allegro.pl w ramach pracy zespołów developerskich (Scrum)

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Są samodzielni, bardzo dobrze organizują swoją pracę a jednocześnie umieją się odnaleźć w pracy grupowej

  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”) i chcą cieszyć się z jej rezultatów

  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników oraz analizować wymagania biznesowe

  • Chcą się ciągle rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w zakresie testowania aplikacji webowych (automatyzacja i wydajność)

  • Znają Javę lub inny język programowania w stopniu podstawowym

  • Wiedzą co powinno zawierać prawidłowe zgłoszenie błędu oprogramowania

Dlaczego miałbyś pracować z nami?

  • Dział IT to blisko 650 osób, które każdego dnia wpływają na działanie platformy e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Poprzez stronę Allegro w każdym miesiącu docieramy do 16 milionów klientów, dokonujących łącznie 14 milionów transakcji

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Mamy 10 tysięcy serwerów w dwóch DC i 40 projektów open source oraz 3391 gwiazdek na github