Staż w zespole Aplikacji CRM, obszar Technologia

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Weźmiesz udział w jednym z największych wdrożeń CRM w tej części Europy i wesprzesz przemiany w Allegro
  • Będziesz tworzyć i testować aplikacje Salesforce stosując najlepsze praktyki
  • Będziesz współpracować ze specjalistami Allegro odpowiedzialnymi za wdrożenia oparte o moduły Sales i Service Cloud
  • Poznasz klimat pracy w dynamicznym otoczeniu wykorzystującym praktyki scrum

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Posiadają najmniej podstawowa znajomość jednego z języków: Java, C# lub innego języka obiektowego
  • Mają doświadczenie lub interesują się rozwojem aplikacji internetowych
  • Znaja język SQL co najmniej na poziomie podstawowym
  • Są komunikatywni
  • Znają język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • Studiują lub studiowali kierunki takie jak  informatyka, matematyka bądź dziedziny pokrewne

Dlaczego miał(a)byś pracować z nami?

  • Będziesz pracował nad rozwojem narzędzia CRM opartego na Salesforce: punktem wyjścia będzie poznanie najważniejszych procesów platformy Allegro, architektury danych oraz rozpoczęcie nauki języka APEX (poprzez e-learning, środowisko testowe, wsparcie zespołu)

  • Będziesz wsparcem przy realizacji zadań programistycznych

  • Będziesz poszukiwał i badał rozwiązania natywnych Salesforce oraz aplikacji zewn. (add-ons)

  • Będziesz pracował we frameworku scrum