IT Service Operations Manager

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny/-a za projektowania, wdrażanie, monitorowanie i usprawnianie kluczowych usług biblioteki ITIL

  • Szkolenie pracowników z procesów ITIL

  • Zarządzanie katalogiem usług IT oraz wskazanie niezbędnych usprawnień

  • Zapewnisz wsparcie w implementacji nowych rozwiązań oraz usług będących odpowiedzią na potrzeby biznesu

  • Weźmiesz udział w tworzeniu strategii działu IT Business Services, który wspiera pracowników Allegro w efektywnym realizowaniu celów biznesowych

  • Wesprzesz dyrektora działu IT Business Services w monitorowaniu realizacji budżetu oraz weryfikowaniu wydatków w odniesieniu do założonych celów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • IT Business Services to zespół blisko 80 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji

  • Rocznie realizujemy 200 ambitnych projektów IT wspierających biznes Allegro

  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników

  • W ramach usług wsparcia IT obsługujemy miesięcznie 5 tysięcy zgłoszeń supportowych

  • Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym: Cisco, Google Suite, Microsoft, Oracle Fusion, Salesforce, SAP, ServiceNow, SmartRecruiters, WMVare, Zoom

  • Rozwijamy jedną z większych w Polsce flot urządzeń Apple

  • Zarządzamy niezależnym Data Center. Utrzymujemy w ruchu setki serwerów,  urządzeń sieciowych oraz innego hardware’u zapewniając ciągły monitoring urządzeń

  • Zapewniamy infrastrukturę techniczną dla magazynów Allegro wysyłających tysiące paczek miesięcznie

  • Rocznie ponad 100 allegrowych inżynierów - w rolach uczestników i prelegentów - wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA). Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy

  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju

  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o IT, opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenia jako Process Manager/ Service Manager/Platform Manager/Business Owner

  • Posiadają certyfikat ITIL Foundation oraz wykorzystywali bibliotekę ITIL w zarządzanych przez siebie usługach IT

  • Bardzo dobrze znają zagadnienia związane z rozwojem i dostarczaniem usług oraz zarządzaniem operacjami i relacjami

  • Płynnie posługują się językiem angielskim w pracy

  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności planowania strategicznego

  • Potrafią priorytetyzować zadania i mają doświadczenie w pracy z interesariuszami z kadry zarządzającej

  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Są osobami, które cechuje empatia i asertywność