Advertising Business Partner - Advertising Team

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Biuro Reklamy Allegro to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz rozwijać współracę z klientami w zakresie realizacji zróżnicowanych celów komunikacyjnych na każdym etapie ścieżki zakupowej dzięki zastosowaniu szerokiej palety produktów reklamowych

  • Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój biznesu opartego na partnerstwach handlowych dla wiodącej firmy e-commerce w Polsce

  • Staniesz się doradcą biznesowym w obszarze reklamy dla kluczowym marek na rynku światowym

  • Odpowiesz za współpracę z Kluczowymi Klientami firmy - kontakt z Dyrektorami, Managerami Polskich i zagranicznych marek

  • Będziesz budować i utrzymywać relacje z Kluczowymi Klientami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Działamy w najszybciej rosnącym segmencie rynku reklamowego

  • Pracujemy nad innowayjnymi produktami reklamowymi dla największych marek konsumenckich

  • Korzystamy z najnowszch i skalowalnych technologii

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Otrzymasz możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Inwestujemy w rozwój zespołu i wspieramy kulturę dzielenia się wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają międzynarodowe doświadczenie handlowe

  • Znają język angielski na poziomie zaawansowanym C2 - kontakt z Klientami różnych narodowości.

  • Wyróżniają się umiejętnościami handlowymi, negocjacyjnymi i analitycznymi

  • Wykazują się łatwością budowania i utrzymywania relacji

  • Są otwarci na wyjazdy w celach biznesowych, również poza granice Polski