Data Analyst- Customer Experience Team

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoim głównym zadaniem będzie przygotowywanie analiz, raportów i prognoz dla działu Customer Experience w Allegro
  • Będziesz odpowiadać za dostarczanie informacji dotyczących kontaktów z klientami, osiąganych KPI, zachowań Klientów i Partnerów w Allegro
  • Będziesz budować raporty i dashboardy dotyczące m.in. działań podejmowanych przez pracowników działu i zachowań Klientów
  • Wesprzesz liderów i managerów działu w podejmowaniu decyzji biznesowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Damy Ci możliwość tworzenia analiz dla innowacyjnej platformy i pracy na dużych wolumenach danych
  • Gwarantujemy rozwój merytoryczny (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, a w bezpośredniej pracy - mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie)
  • Stosujemy narzędzia takie jak: Excel, Tableau, Salesforce, Hue, Presto, Spark
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Nasz zespół analityków to obecnie kilka osób, dzięki czemu komunikacja przebiega sprawnie i zawsze można liczyć na pomoc

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy pasjonatów, którzy:

  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności wnioskowania i budowania rekomendacji
  • Mają doświadczenie w raportowaniu i bardzo dobrze znają SQL/Excela
  • Posiadają doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych wolumenach danych
  • Posiadają praktyczne podstawy wizualizacji danych, np. w Excelu, Tableau
  • Cechują się skrupulatnością i potrafią pracować pod presją czasu
  • Chcą zdobywać wiedzę i rozwijać się w obszarze analiz Big Data (Hadoop, Spark, Python itd.)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!