Product Manager (Videoproduction) - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Realizacja oraz rozwój strategii video dla obszaru Moda.

  • Odpowiedzialność za realizację celów video dla obszaru Moda.

  • Produkcja video na potrzeby zespołów contentowych (redakcja i social).

  • Współpraca z innymi obszarami Allegro.

  • Analiza efektywności produkowanej treści video.

  • Raportowanie wyników video dla szefa obszaru Moda.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu udoskonalenie treści video.

  • Inicjowanie cyklicznych szkoleń video dla obszaru Moda (udoskonalanie produkcji, wyniki, inspiracje)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie.

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku.

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie.

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy.

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych.

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów.

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Pracę pełną codziennych wyzwań.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

Szukamy osób, które:

  • Posiadają minimum 3 letnie doświadczenie w produkcji materiałów online video (wydawcy, agencje reklamowe, branża e-commerce).

  • Posiadają biegłą znajomość programów edycyjnych pakietu Adobe (Premiere Pro, After Effects Photoshop).

  • Znają trendy video w mediach społecznościowych.

  • Umieją samodzielnie zarządzać produkcją - od pomysłu, przez budżetowanie po produkcję i raportowanie wyników.

  • Są kreatywne, otwarte na nowe rozwiązania.

  • Myślą strategicznie w odniesieniu do rozwoju video online.

  • Wykazują się inicjatywą w działaniu.

  • Posiadają zmysł estetyczny - wyczucie koloru, kompozycji, typografii.

  • Znają bieżące zagadnienia oraz trendy w moda, lifestyle lub rozrywka (dodatkowy atut).

  • Doświadczenie przy produkcji materiałów z kategorii moda, lifestyle lub rozrywka będzie dodatkowym atutem.