Branded Content Specialist - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Zrealizujesz założoną strategię contentową w zakresie tworzenia treści, dystrybucji oraz budowania zaangażowej społeczności wokół niej poprzez:

  • Research, pisanie i redagowanie treści e-commerce dotyczących mody oraz stylizacji

  • Pracę przy tworzeniu formatów video

  • Obsługę mediów społecznościowych Allegro - wszystko to w tematyce mody

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Pracę pełną codziennych wyzwań

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specialistów, którzy:

  • Interesują się tematyką modową (znają trendy, wydarzenia modowe)

  • Umieją redagować artykuły - posiadają tzw. "lekkie pióro"

  • Sprawnie poruszają się w internecie, znają bieżące trendy online

  • Są aktywni w social mediach

  • Posiadają doświadczenie w pracy w mediach (Internet)

  • Znają język angielski

  • Posiadają kontakty w branży modowej (dodatkowy atut)

  • Tematyka modowa to ich pasja

  • Umieją i chętnie pracują w zespole

  • Są kreatywni

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!