Content Development Leader - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Tworzenie i realizacja strategii treści dla obszaru Moda (w oparciu o założone cele biznesowe).

  • Odpowiedzialność za proces tworzenia, pozyskiwania i dystrybucji treści dla obszaru Moda.

  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowej dla obszaru Moda oraz nadzór nad realizacją działań zwiększających zaangażowanie klientów..

  • Kierowanie pracą podległego zespołu.

  • Zarządzanie i rozwój relacjami z kluczowymi dostawcami treści.

  • Monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań.

  • Analiza trendów oraz wyszukiwanie nowych business opportunities.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie.

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku.

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie.

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy.

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych.

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów.

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Pracę pełną codziennych wyzwań.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają minimum 3 letnie doświadczenie w koordynowaniu działań w obszarach: content production i traffic acquisition (idealnie w branży e-commerce).

  • Doskonale znają branżę moda.

  • Znają procesy wydawnicze (doświadczenie w branży moda/styl życia będzie dodatkowym atutem).

  • Bardzo dobrze znają rynek mediów internetowych, w tym trendów w e-commerce.

  • Interesują się szeroką pojętą tematyką modową.

  • Bardzo dobrze znają język angielski.

  • Pracowali w międzynarodowym środowisku (dodatkowy atut).

  • Myślą strategicznie i czują się odpowiedzialni za postawione cele.

  • Umieją kierować pracą zespołu, wprowadzają twórczą atmosferę pracy.

  • Umieją tworzyć i analizować budżety.

  • Są rzetelni, terminowi, odpowiedzialni, umieją łączyć zdolności analityczne z kreatywnym myśleniem.