Junior Social Media Specialist - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Wsparcie obsługi aktywności social media w obszarze Moda.

  • Moderacja dyskusji dotyczącej aktywności social media w obszarze Moda.

  • Wsparcie przy kreacji contentu oraz realizacja jego publikacji zgodnie z kalendarzem.

  • Obsługa narzędzi do analizy oraz monitoringu w obszarze Moda w mediach społecznościowych (analiza efektywności).

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie.

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku.

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie.

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy.

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych.

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów.

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Pracę pełną codziennych wyzwań.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

Szukamy osób, które:

  • Bardzo dobrze znają kanały social media.

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu profili social media.

  • Znają aktualne trendy panujące w social mediach.

  • Umieją tworzyć atrakcyjne i angażujące treści.

  • Myślą nieszablonowo oraz są otwarci na nowe rozwiązania.

  • Są kreatywne i zaangażowane w swoją pracę.